Шина 900/60R32 BKT RT 600 181A8/178B TL

BKT
035755
83688,00
грн.
90581,00
грн.
Шини на комбайн BKT Agrimax Teris є флагманом серед покришок для збиральної техніки індійського виробника BKT (Balkrishna Industries Limited). Дана модель призначена для важких зернозбиральних, кормозбиральних та інших комбайнів. Висока якість шини забезпечує максимальну продуктивність, надійність, зносостійкість і довговічність. Шини на комбайн BKT Agrimax Teris є однією з найпродуктивніших покришок для комбайнів, які призначені для важкої збиральної техніки. Шини для комбайна BKT Agrimax Teris мають безкамерну радіальну конструкцію.

Дана гума виготовляється з якісного гумового компаунда, який дозволяє ефективно експлуатувати шини під великими навантаженнями і в будь-яких умовах. BKT Agrimax Teris має класичний агресивний малюнок протектора з глибокими грунтозацепамі, які забезпечують відмінне зчеплення з грунтом і демонструють високу продуктивність і максимальну тягу. Міцна радіальна конструкція забезпечує низький опір коченню, що позитивно позначається на динаміці і загальної продуктивності, а також зносостійкість і надійність гуми.


Якщо вам необхідно замінити зношену гуму на вашій збиральної техніки, пропонуємо купити шини для комбайна BKT Agrimax Teris. Дана модель являє собою кращу шину в лінійці покришок для прибиральної техніки від виробника Balkrishna Industries Limited (BKT). Індійська компанія постійно модернізує та покращує свою продукцію. BKT Agrimax Teris - не виняток. У даній моделі застосовані найостанніші розробки, які дозволили зробити якісну, надійну, продуктивну і міцну гуму.

Радіус: 32

Розмір: 900/60R32

Максимальний тиск: 3.2

Допустимий обод: DW27B, DW28B, DW30B

Індекс навантаження: 181А8

Індекс Швидкості: 178B

Weight: 334360 g

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон