Обприскувач Case IH Patriot 3330

Обприскує до 500 га на добу

Обприскувачі Case IH Patriot 3330 користуються популярністю у провідних механізаторів, продавців і сільгоспвиробників завдяки тому, що з їх допомогою внесення завжди можна виконувати вчасно і з високою точністю. Основні конструктивні особливості, завдяки яким ці обприскувачі виділяються на загальному тлі: це переднє розташування кабіни, вдосконалена конструкція штанги, тривалий термін служби, зручність обслуговування.

Завдяки конструкції з переднім розташуванням кабіни і заднім розташуванням двигуна машина залишає майже непомітний слід, але при цьому зберігає високу продуктивність. Завдяки рівномірному розподілу ваги обприскувачів Patriot 3330 робота в полях виконується швидше і у великих обсягах, і при цьому зменшується утворення колії і ущільнення ґрунту.

Авіаційна підвіска з поздовжнім важелем забезпечує м'який хід машини і комфорт оператора. Навіть на нерівному ґрунті система підвіски відмінно амортизує вертикальні і поздовжні навантаження в порівнянні з аналогами. Додаткова активна підвіска ідеально підходить для виконання роботи на горбистій місцевості.
Обприскувачі Patriot 3330 оснащенні міцними і жорсткими штангами.

Рама з прямокутного профілю та конструкція у вигляді діагональної форми.
Незалежна одна від одної права та ліва штанги, а також функції відводу всієї штанги та крайньої секції штанги призначені для того, щоб нівелювати ударні навантаження при пересуванні по нерівному полю та можливі наїзди на перешкоди. Удосконалена конструкція штанги та підвіски штанги на обприскувачах Patriot 3330 забезпечує широкий діапазон регулювання висоти розпилення для обробки різних видів рослин за різних умов при одночасному утриманні штанги у фіксованому положенні на будь-якій швидкості.

Рами обприскувачів Patriot 3330 виготовлені з цілісних зварних прямокутних сталевих профілів, що забезпечують їх міцність і тривалий термін служби. Міцна рама з малим прогином не тільки захищає кабіну, бак з препаратами і силову установку від навантажень в полі, але й служить надійним опорним елементом для під'єднання штанг обприскувача.

Ефективність пестицидів безпосередньо залежить від якості внесення. Система автоматичного водіння AFS AccuGuide допомагає зменшити кількість пропусків та перекриттів, а система автоматичного управління висотою штанги AutoBoom підтримує оптимальну висоту обприскування, підвищуючи результативність обробітку.

Система обприскування AIM Command забезпечує постійну норма внесення при заданому тиску, незалежно від швидкості руху та умов обприскування. Удосконалена технологія наступного покоління AIM Command FLEX забезпечує незалежне управління кожною окремою форсункою.

Повна навігація AG Complit

ACCUBOOM
Системи AccuBoom - здійснюють автоматичний контроль і управління секціями штанг обприскувача. Окупаються моментально, за рахунок гарантованого виключення повторної обробки, істотної економії продуктів, паливних і мастильних матеріалів. Системи AccuBoom вкрай прості в експлуатації, підвищують точність обробки, дозволяють заробляти на обробці все більше і більше з кожним роком.
Системи AccuBoom здатні управляти вмиканням і вимиканням до 10 секцій за допомогою передових технологій компанії Raven - CANbus, що дозволяє забезпечувати якісну обробку, за рахунок чого стає можливим вимкнути обробку продуктом на перекриттях. Дозволяє отримати економії до 8% і більше в порівнянні з управлінням, здійснюваним вручну.

Системи AccuBoom вкрай прості в експлуатації і калібруванні. Для роботи потрібне введення кордонів поля або оброблюваної ділянки на керуючій консолі, польовому комп'ютері Raven, вказати необхідну відстань перекриттів і задати рівні прогнозування AccuBoom, щоб система коректно відключалась - після цього можна приступати до роботи.

Наявність безпровідного приймача дозволяє проводити дистанційне керування системами AccuBoom. Тепер з'явилася можливість перевірки кожної секції, навіть при знаходженні поза кабіною обприскувача. Установка цього зручного модуля - заощадить час і продукти та зробить можливим вмикання і вимикання кожної секції.

AUTOBOOM
Системи, що дозволяють виробляти автоматичний контроль за висотою штанг обприскувача AutoBoom - це системи абсолютно нового рівня, що дозволяють полегшувати розпилення і підвищувати швидкість обробки на будь-якому типі поверхні. Вибір Вами систем AutoBoom з приводом (гідравліка), дозволяє Вам отримати відмінну плавність і точність управління штангами обприскувача. Системи контролю висоти штанг обприскувача стійкі і точні в роботі. AutoBoom гарантовано сумісні з польовими комп'ютерами, що сприяє оптимізації управління штангами обприскувача, знижує знос агрегату.

Для кого це зручно?
1.Для оператора - надається можливість обробляти велику площу при зменшенні навантаження.
2. Для компанії / власника - Ви отримуєте: більшу кількість гектарів з обробки обприскувачем, скорочення простоїв техніки через ремонти штанг обприскувача, за рахунок постійного контролю рівня висоти штанг - повторна обробка не потрібна.
3. Для обприскувача - системи AutoBoom скорочують поломки Вашого обприскувача.
4. Для клієнта - за рахунок оптимальної висоти штанг обприскувача обробка - більш точна. .
Простота систем AutoBoom.
1. Система калібрується автоматично (на одну штангу калібрування займає менше хвилини).
2. Забезпечується оптимальна висота розпилення.
3. З'являється можливість збільшувати швидкість обробки, незалежно від рельєфу місцевості.
4. Система складається з 5 датчиків (4 по штанзі, 1 — центральний).
5. Знижується знос штанг обприскувача.
6. Контролюються тиском, що підвищує плавність руху та регулювання штанг.

AIM COMMAND FLEX
Швидкість подачі хімікатів, що вимірюється в літрах за хвилину (л/хв), регулюється соленоїдним клапаном на кожній форсунці. Кожний соленоїдний клапан працює із частотою 10 Гц (а це 10 імпульсів в секунду). Суттєвою перевагою технології розпилення широтно-імпульсної модуляції є те, що завдяки належно підібраному розміру розпилювача діапазон швидкості обприскувача може досягати співвідношення 8:1 у порівнянні зі значенням 2:1, що було максимумом для класичної технології внесення.
AIM Command FLEX забезпечує діапазон швидкості до 8:1 завдяки правильному вибору
розпилювача, що означає, що ви зможете досягти правильного обсягу внесення продукту з
правильним розміром краплини в набагато ширшому діапазоні швидкостей обприскувача в
різних частинах поля.

При застосуванні системи AIM Command FLEX регулюється швидкість насоса для продукту задля збереження заданого тиску при зміні швидкості, що в результаті дає однаковий розмір краплі в рамках всього швидкісного діапазону.
Система AIM Command FLEX надає оператору можливість задавати дві різні величини тиску розпиленнята перемикатись між ними під час руху.
Система AIM Command FLEX забезпечує вищий рівень контролю точності внесення завдяки 36 віртуальним секціям. Більша кількість секцій штанги дозволяє досягнути більш точного розпилення шляхом скорочення зони з надмірним внесенням продукту, яке може привести до пошкодження культури та більших затрат.
Функція компенсації повороту включена в базову комплектацію системи AIM Command FLEX, вона слідкує за положенням обприскувача за допомогою сигналу GPS і, коли машина починає повертати або рухатись по дузі, певні клапани форсунок корегують свій робочий цикл так, щоб підтримувати відповідне використання рідини для досягнення бажаної норми
внесення по всій ширині штанги.

Технологія розпилення AIM Command FLEX оснащена опцією проведення діагностики клапанів форсунок, котра дозволяє оператору дізнатись про виникнення проблеми через повідомлення, щовиводиться на моніторі.
Система AIM Command FLEX надає можливість збільшити норму внесення на 30% на максимум 8 форсунках, або замість розходу у 10 галонів на акр ці форсунки можуть розпилювати продукт із продуктивністю 13 галонів/акр. Вказані форсунки відбираються оператором.

За допомогою єдиного інтерфейсу оператора система AIM Command FLEX розпізнає наявні
внутрішні та зовнішні межі поля, а також задані зони, що не підлягають обприскуванню, завдяки чому нема необхідності пам'ятати про ці зони.
Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон